Marina'Club

Marina

Marina Yachting

Szczecin, ul. Przestrzenna 7 i 11

gsm +48 601 984 897

email: a.lukaszewicz@marinahotele.pl

Preisliste Yachten

Pogoda w Marinie

deszcz
21°C
deszcz
Wind Wind 4 m/s

W samym sercu Szczecina prowadzimy przystań jachtową, która łączy pełną obsługę jachtów z propozycją wypoczynku i rekreacji.

Marina Yachting położona jest nad jeziorem Dąbie Małe. Mamy część czysto armatorską z zapleczem noclegowym – Marina Hotele, gastronomicznym – Marina Restaurant i sportowym – Marina Sport oraz systematycznie rozbudowywaną część techniczną. Przystań może pomieścić ok. 90 jachtów o zanurzeniu maksymalnym 3,5m. Posiadamy żuraw bomowy o udźwigu do 1t, zaplecze sanitarne, na kei jest dostęp do energii elektrycznej i wody. W naszym hangarze i na placu istnieje możliwość całorocznego postoju jednostek. Oferujemy również usługi z zakresu obsługi jachtów takie jak slipowanie, cumowanie, mycie oraz serwis. Na terenie przystani znajduje się stacja paliw. Zapewniamy fachową obsługę! Od 2011 roku jesteśmy jednym dystrybutorem austriackich jachtów marki SUNBEAM w Polsce. Pełna oferta: www.sunbeamyachts.pl Zapraszamy!

Marina Hotele sp. z o.o. SKA zrealizowała projekt pod nazwą “MODERNIZACJA PORTU JACHTOWEGO MARINA HOTELE W SZCZECINIE”. Projekt jest współfinansowany z jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013 (Umowa o dofinansowanie nr UDA-RPZP.06.01.01-32-007/14-00). Więcej…MARINA’CLUB
ul. Przestrzenna 7 i 11
70-800 Szczecin